Geplaatst 1-3-2007 20:38
|
|
|
|
Nancy Anna Francina Coolen wordt op 10 september 1973 geboren in Asten. Al voor haar 20e jaar reisde ze de hele wereld over met de muziekgroep Twenty 4 Seven. De formatie werd zowel nationaal als internationaal een doorslaand succes en verkocht ruim 18 miljoen platen. Dat leverde Nance een karrenvracht gouden en platina platen en diverse andere prijzen op.
 In 1995 begon ze haar solocarrière. Haar eerste single ''Love is…'' belandde direct in de top 10. Gelijktijdig maakte ze tevens haar debuut als presentatrice van het gelijknamige jongerenprogramma. Bij TMF verving ze af en toe Erik de Zwart voor de presentatie van de Top 40. Hoe leuk ze het presentatievak ook vond, de muziek trok nog steeds. Ze veranderde van platenmaatschappij en maakte nog een aantal succesvolle platen en bijbehorende videoclips.
In september ’99 pakte ze het presenteren weer op met het programma Rappatongo voor de TROS. Te Land, Ter Zee en in de Lucht, de TROS TV Quiz, Lingo, het Nationaal Songfestival, het Edison Gala en het Tros Muziekfeest volgden.
Nance presenteerde bij SBS 6 enkele malen per week de vroege editie van Shownieuws. Ze presenteert het succesvolle Stay or Go, het programma waar de keuze tussen verbouwen (Stay) of verhuizen (Go) centraal staat. Ook presenteert ze het feel goodprogramma Retourtje Geluk. De populaire ijsdansshow Sterren Dansen Op Het IJs presenteert ze samen met Gerard Joling.
Met Gerard Joling vormt ze ook het presentatieduo voor de nieuwe live-show So You Wanna Be A Popstar, waar BN''ers die niet of nauwelijks kunnen zingen worden omgeschoold tot popster. 
Alle credits naar de fotografen, scanners en cappers wanneer het geen eigen werk is.
|
|
Geplaatst 1-3-2007 20:38
|
|
|
|
Nance Coolen
Alle credits naar de fotografen, scanners en cappers wanneer het geen eigen werk is.
|
|
|
|